MEDmeetsTECH on Facebook
MEDmeetsTECH on Twitter

O konferencji

21 września zapraszamy do Gdańska na VI edycję MEDmeetsTECH.

Tym razem, będziemy rozmawiać o #biomedycynie.

Co rozumiemy przez to pojęcie w kontekście MEDmeetsTECH? Nowe metody otrzymywania leków takich jak insuliny, oprogramowania wspierające pracę laboratoriów, szybkie testy diagnostyczne oraz metody identyfikacji genomu. Pojęcie biomedycyny spina biotechnologię, mikrobiologię, genetykę, biologię molekularną oraz podobne. My, zapraszamy Cię do spojrzenia na ten obszar naukowy pod kątem biznesowym – jakie rozwiązania wkraczają na rynek, a jakie za chwilę go zrewolucjonizują? Dowiesz się tego na MEDmeetsTECH!

O MEDmeetsTECH

MEDmeetsTECH to interdyscyplinarne wydarzenie, gromadzące lekarzy, naukowców, biznes i nowe technologie. To miejsce, w którym zdobędziesz rynkowy know-how i wskazówki od przedsiębiorców jak rozwijać swój biznes, poznasz trendy i dowiesz się, gdzie inwestować, poznasz perspektywę i potrzeby lekarzy oraz zobaczysz najlepiej rokujące startupy medyczne. To miejsce, w którym zbudujesz relacje które pomogą Ci rozwijać biznes, praktykę zawodową czy projekt naukowy!

Program MEDmeetsTECH składa się będzie z sesji: trendy, nauka, transfer wiedzy oraz prezentacje startupów. Chcemy, byś poznał rynek biomedycyny z wielu perspektyw.

W czasie sesji #trendy porozmawiamy o tym jak zmienia się rynek, gdzie zmierzają liderzy rynkowi i jakie rozwiązania zmienią rynek medycyny.

Sesja #nauka to miejsce na pokazanie perspektywy naukowców – jakie prowadzi się badania, gdzie jesteśmy o krok od przełomu i czego potrzebuje świat nauki i medycyny, by rozwiązania trafiły do lekarzy i pacjentów.

#transfer_wiedzy to świetna okazja na zdobycie rynkowego know-how od naszych ekspertów. W jaki sposób przenosić projekty z laboratorium na półki sklepowe, jak chronić własność intelektualną, jakich certyfikacji i badań wymaga rynek?

Konferencję zakończy sesja #startup w czasie której najlepsze startupy zaprezentują swoje rozwiązania. To idealne miejsce by poznać rozwijające się firmy, które mają ambicję zdobyć świat medyczny!

Zarejestruj się na wydarzenie!

 

Komitet naukowy

Justyna Uman-Ntuk

Z wykształcenia magister farmacji, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stypendystka programu ERASMUS na University of Central Lancashire w Wielkiej Brytanii w czasie którego pracowała nad projektem naukowym dotyczącym wytwarzania spersonalizowanych dawek leku z użyciem drukarek 3D. Na co dzień zajmuje się innowacyjnymi technologiami w medycynie. Organizator i pomysłodawca wielu konferencji i programów naukowo-szkoleniowych. Przez wiele lak aktywny członek i reprezentant Polski w International Pharmaceutical Students' Fedration oraz European Pharmaceutical Students Association. Delegat Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie. Aktywnie działa na rzecz zwiększenia wykorzystania druku 3D w medycynie spersonalizowanej, budując społeczność i wydarzenia pod nazwą Printed Health. Autorka publikacji w prasie popularno-naukowej (czasopismo OSOZ, Świat Lekarza, Mam Startup), prelegentka i gość dyskusji na temat medycznego druku 3D (m. in. Konferencja OSOZ, program Sonda 2). Współtwórczyni MEDmeetsTECH - platformy łączącej świat medycyny, technologii oraz biznesu. Prywatnie entuzjastka sportów rakietowych oraz wszelkich sportów wodnych.

Łukasz Pawełek

Od połowy lat 90-tych zawodowo związany z branżą farmaceutyczną. Zajmuje się zagadnieniami rozwoju biznesu, budowy efektywnych struktur zarządczych, sprzedażowych oraz multidyscyplinarnych zespołów badawczych. M.in. rozwijał innowacyjny start-up biotechnologiczny z wczesnej fazy organizacji do poziomu testów w laboratoriach globalnych korporacji. Aspekty sukcesji w firmach rodzinnych to ważny obszar zainteresowań i ekspertyzy.

Absolwent Executive MBA na Uniwersytecie w Minneapolis.

Janusz Kowalski

Od 20 lat związany z branżą marketingowo-eventową, w tym od ponad 14 specjalizuje się w pracy dla sektora medycznego. Zajmuje się opracowaniem programów edukacyjnych dla lekarzy i farmaceutów oraz organizacją i realizacją największych wydarzeń medycznych w Polsce.

Mentor w programach pre-akcelaracyjnych alfa.ac oraz hugething.vc, a także Startup Sprint i Startup Weekend.

Jeden z inicjatorów projektu MEDmeetsTECH - platformy łączącej świat medycyny, technologii oraz biznesu. Organizator Startup Weekend Poznań.

Od najmłodszych lat miłośniki aktywnego spędzenia czasu – od windsurfingu po triathlon. Wielokrotny uczestnik biegów maratońskich, ultramaratońskich oraz zawodów serii IRONMAN. Finisher dystansu długiego na zawodach Enea Challenge Poznań w roku 2016.

Komitet wspierający

Wykładowcy

- lista startupów zgłoszonych do poprzednich edycji konferencji -

- wytyczne dla zgłaszanych startupów -

ZGŁOSZENIE DO SESJI STARTUP

Patroni i Partnerzy