Spotkanie koła 11.04

11 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie naszego Koła.Zrzut ekranu 2017-03-21 o 21.17.28

Podczas zebrania rozmawialiśmy o prezentacji Koła Naukowego Inżynierii Biomedycznej podczas zbliżającego się Opolskiego Festiwalu Nauki. To świetna okazja, żeby przybliżyć młodzieży koncepcję inżynierii biomedycznej, która żywo interesuje się nauką oraz stoi przed wyborem swojej dalszej drogi związanej z edukacją. Ciekawym akcentem będą warsztaty BCI prowadzone przez członków naszego Koła – Natalia Browarska i Łukasz Debita. Zainteresowani z łatwością odnajdą nas podczas OFN.

Dyskusji poddaliśmy również kwestię nowego logo Koła zaprojektowanego przez Ferber Arts Studios. Z trzech przedstawionych propozycji wybraliśmy tę, która według nas najbardziej odzwierciedla charakter naszej grupy. W związku z rozwojem Koła pracujemy również nad materiałami promocyjnymi, które sprawią, że będziemy budzić zainteresowanie oraz wyróżniać się na tle innych.

logo_strona

Duże ożywienie wywołała również informacja, którą przekazała nam Przewodnicząca. Mianowicie nasze Koło ma szansę nawiązać współpracę z wiodącą firmą technologiczną. Na chwilę obecną nie chcemy zdradzać informacji na temat pertraktacji, które są prowadzone w tej kwestii.

Poświęciliśmy również czas na wysłuchanie prezentacji, którą poprowadził członek koła – Łukasz Mateja. Celem prezentacji było przybliżenie specyfiki pracy w zawodzie inżyniera biomedycyny.

Dodaj komentarz