Podsumowanie udziału w MEDmeetsTECH

26 marca 2019 roku przedstawiciele Naszego Koła wzięli udział w konferencji naukowej MEDmeetsTECH dotyczącej telemedycyny. Anna Komarnicka, Weronika Mularczyk, Julia Żaba i Kacper Zapotoczny wyjechali do Warszawy, by bliżej zapoznać się z innowacjami w medycynie. Program konferencji był bardzo bogaty, a w nim prezentowano wyniki raportu o rynku startupów medycznych w Polsce, MedTech z perspektywy prawa gospodarczego, „cyfrowy szpital przyszłości”, rozwój rynku nowoczesnych technologii oraz certyfikację wyrobów medycznych.

W konferencji uczestniczyło wiele znanych osób związanych z medycyną, nie tylko z kraju, ale również z zagranicy, m.in.: Adam Niedzielski – Wiceprezes NFZ, Janusz Kowalski – MEDmeetsTECH, prof. Dariusz Dudek, Emma Baines – Radca Polityczny Ambasady Brytyjskiej w Warszawie i wiele innych.

Nasze Koło było patronem medialnym konferencji, a Nasze logo zostało umieszczone na okładkach materiałów konferencyjnych i na stronie internetowej MEDmeetsTECH.

Udział w konferencji pozwala na wymianę wiedzy, doświadczeń i kontaktów między światem nauki, medycyny, biznesu i nowych technologii, co może w przyszłości zaowocować w naszym studenckim i zawodowym życiu.

Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam udział w tym wydarzeniu.
Nie żałujemy – było warto!

20190403_182354

received_2287232108218651

received_416563569107502

Dodaj komentarz