Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Postępy w badaniach biomedycznych z wykorzystaniem metod in vitro”

Fundacja
                             na rzecz
                             promocji nauki
                             i rozwoju
                             TYGIEL
Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Postępy w badaniach biomedycznych z wykorzystaniem metod in vitro”, która odbędzie się 17 czerwca 2021 roku w formie online na platformie internetowej.
Organizatorem Konferencji jest Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Wydarzenie w całości będzie odbywać się w języku angielskim. 
Swoją obecnością zaszczycą nas Goście Honorowi:
 • Prof. Gideon Schreiber – Katedra Nauk Biomolekularnych, Weizmann Institute of Science, Izrael
 • Dr Jan van der Valk – Dyrektor 3Rs-Center, Utrecht University, Niderlandy
Celem spotkania jest naukowa dyskusja poruszająca zastosowanie metod in vitro oraz ich roli we współczesnej nauce. Konferencja będzie okazją do konfrontacji dotychczasowych oraz nowych możliwości zarówno w zakresie biomedycyny, jak i nauk pokrewnych wykorzystujących hodowle komórkowe i tkankowe.
Udział w Konferencji umożliwia wymianę poglądów, merytoryczną dyskusję, prezentację wyników badań własnych w postaci wystąpień ustnych oraz publikacji w monografii naukowej.
I tura rejestracji trwa do 29 kwietnia 2021 roku.
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Konferencji znajdują się na naszej oficjalnej stronie internetowej – https://invitro.tygiel-international.com/