Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS

Temat: KONKURS KONSTRUKCJI STUDENCKICH
Data: Mon, 14 Dec 2020 20:38:13 +0000
Nadawca: Judyta Biedroń <judyta.biedron@nzs.org.pl>


Dzień dobry,
 

jestem koorydnatorem zespołu projektowego Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS, który obecnie pracuje nad siódmą już edycją tego projektu. Nasze przedsięwzięcie skierowane jest do studentów najlepszych uczelni i kierunków technicznych, członków kół naukowych w całej Polsce! 

 

Celem naszego projektu jest wyłonienie i nagrodzenie najzdolniejszych młodych konstruktorów. Dodatkowo poprzez formułę projektu chcemy skupiać się na konfrontacji konstruktorów z wymagającym światem biznesu i techniki, w „luźnej” atmosferze. Nasz Konkurs to także szansa na komercjalizację studenckich projektów.  

 

Dodatkowo, organizując Konkurs, za nasz priorytet stawiamy merytoryczne wsparcie naszych uczestników. Planujemy więc także zorganizowanie kilku wirtualnych wydarzeń towarzyszących w formie szkoleń i webinarów o tematyce ściśle związanej z wydarzeniem.  

 

Tegoroczny Finał KOKOSa odbędzie się już końcem kwietnia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To właśnie w mieście królów będą rywalizować najzdolniejsi konstruktorzy z całej Polski. W tym roku przygotowaliśmy 6 kategorii, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. A oto one: 

?RAILWAY 
?VEHICLE 
?SMART ROBOTS 
?LIFE UPGRADE 
?ECOLOGY 
?JOKER 

 

Więcej szczegółowych informacji już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do zaobserwowania nas na Instagramie oraz do odwiedzenia naszego fanpage na Facebooku, gdzie sukcesywnie będziemy zdradzać wszystkie szczegóły. 

 

Będzie nam bardzo miło, jeśli poinformuje nas  Pan czy razem kołem naukowym rozważacie udział w KOKOSieZ góry dziękuję!  

 

Pozostańmy w kontakcie oraz zapraszamy do współpracy ? 

 

Pozdrawiam serdecznie


Judyta Biedroń

Koordynator Krajowa KOnkursu KOnstrukcji Studenckich KOKOS

Niezależnego Zrzeszenia Studentów

e-mail: judyta.biedron@nzs.org.pl

tel.: 731 732 644

Niezależne Zrzeszenie Studentów
ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21
00-325 Warszawa