Płatne Staże Techniczne dla Bioinżynierów

KOŁO NAUKOWE BIOINŻYNIERÓW trampoliną do kariery? Tak!

Trwa nabór w największym ogólnopolskim programie płatnych staży studenckich!

Download images
Od 15 marca studenci i absolwenci uczelni z całej Polski mogą zgłaszać się na staże w ramach 18. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu. W tym roku ponad 20 firm z całej Polsce oferuje ponad blisko 80 staży w kilkunastu różnych obszarach, takich jak: automatyka, analiza danych, chemia, elektronika, IT, logistyka, matematyka, mechatronika i wiele innych.

Wszyscy uczestnicy Programu otrzymują wynagrodzenie – min. 3500 zł / miesiąc. Co czwarty stażysta otrzymuje ofertę kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyk. Więcej informacji znajdą Państwo na: programkariera.pl

Jako koordynator Programu Kariera zachęcam KOŁO NAUKOWE BIOINŻYNIERÓW do poinformowania swoich członków o trwającym naborze oraz zaprasza do wysłania zgłoszeń. Tym bardziej, że pracodawcy cenią studentki/ów, którzy są aktywni w kołach naukowych. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Jestem przekonany, że zaangażowanie w działalność naukową podczas studiów spotka się z pozytywnym przyjęciem rynku pracy i KOŁO NAUKOWE BIOINŻYNIERÓW będzie miało w tym swój udział. Dlatego liczę na współpracę z Państwem!

Z pozdrowieniami,
Maciej Szulc
Koordynator Programu Kariera