Akademickie Targi Pracy – 29 marca 2023 zapraszamy koła naukowe do „Łącznika” Politechniki Opolskiej

Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej serdecznie zaprasza koła naukowe wraz ze swoimi opiekunami na Akademickie Targi Pracy – 29 marca br. do Łącznika w godzinach od 10 00 do 14 00.

Twoje koło naukowe planuje wizyty studyjne? – warto zapytać o taką możliwość pracodawców interesującej branży. Piszesz pracę dyplomową? Dlaczego nie z pracodawcą, którego spotkasz na naszych targach?  To idealna okazja! Koło naukowe szuka firm chętnych do współpracy? Warto odwiedzić stoiska i zapytać wprost, na targach będzie ich aż 74.Kończysz studia i szukasz pracodawcy? Chcesz wiedzieć, gdzie i na jakim stanowisku zarobisz najwięcej, która z firm zapewni Ci rozwój? Akademickie Targi Pracy to idealne miejsce dla studentów i absolwentów poszukujących pracy i chcących poznać potencjalnych pracodawców w innej sytuacji niż klasyczna rozmowa kwalifikacyjna.

Nie szukasz jeszcze pełnoetatowego zatrudnienia, ale chcesz wiedzieć jak może wyglądać praca? Pytaj o programy stażowe i praktyki – wielu wystawców ma takie propozycje.

UWAGA! Nieobecności wynikające  z uczestnictwa w targach  będą usprawiedliwione!

NASI AMBASADORZY zapraszają! Sprawdź film, w którym pokazują krok po kroku co dla Ciebie szykujemy:

 Wszystkie szczegóły na stronie biura karier: https://abk.po.edu.pl/page.php?mod=viewpage;633

 W trakcie targów serdecznie zapraszamy do auli A na szybkie konkursy z nagrodami!!!